OPINIE

Zachęcamy Państwa do wyrażenia opinii na temat naszego ośrodka. Każda uwaga pomoże nam w lepszym wywiązywaniu się z zadań instruktorów, z kolei wasze pochwały zmotywują nas do dalszej pracy na najwyższym poziomie.

Elżbieta Kiszka

Rated 1 out of 5
2015-09-22

Egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem! Świetne podejście do kursanta, wykłady bardzo jasno prowadzone, a jazdy w przyjemnej i bezstresowej atmosferze 🙂 Jestem zadowolona, wszystko sprawnie poszło!

Anonymous

Agnieszka

Rated 1 out of 5
2015-09-18

Profesjonalizm szkoły widać nie tylko po ilości zdanych egzaminów, ale również po tym jak kursanci czują się podczas jazd szkoleniowych i jaki mają kontakt ze swoim instruktorem. Ja wspominam ten czas bardzo dobrze. 🙂 Rzetelność w codziennej pracy, serdeczność i indywidualne podejście skutkują dobrym przyswojeniem materiału przez kursanta. Ja jestem tego najlepszym przykładem! Nie bójcie się zmiany przepisów. W OSK Vector nauczą Was wszystkiego tak, aby egzamin na prawo jazdy poszedł gładko i bez dodatkowego stresu.

Anonymous

Andżelika Jaros

Rated 1 out of 5
2015-09-18

Świetna szkoła jazdy , świetni instruktorzy, wszystko tłumaczone jest jasno i wyraźnie.rnZaskakujące promocje odnośnie kursu oraz jazd dodatkowych, strona bardzo czytelna 🙂

Anonymous

Marek Chrzanowski

Rated 1 out of 5
2015-09-18

Świetna strona, ale strona stroną… Egzaminatorzy są bardzo życzliwi i chętni do pomocy. Wszystko ładnie wytłumaczą i podchodzą indywidualnie do każdego uczestnika.

Anonymous

Martyna Knurów

Rated 1 out of 5
2015-09-08

Serdecznie polecam OSK VECTOR, dziękuje całej ekipie za cenne rady i wskazówki dzięki wam udało mi się zdać. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i super podejście do kursanta. Do zobaczenia na drodze 🙂

Anonymous