OPINIE

Zachęcamy Państwa do wyrażenia opinii na temat naszego ośrodka. Każda uwaga pomoże nam w lepszym wywiązywaniu się z zadań instruktorów, z kolei wasze pochwały zmotywują nas do dalszej pracy na najwyższym poziomie.

Paulina Dębieńsko

Rated 0 out of 5
2023-03-04

Szczerze polecam OSK VECTOR!

Dziękuję wszystkim instruktorom za profesjonalny kurs prawa jazdy i super przygotowanie do egzaminu 😁

Anonymous

Aleks Knurów

Rated 0 out of 5
2023-02-23

Super instruktorzy, wszystko sprawnie, zdane szybciutko. Polecam!

Anonymous

Gabrysia Knurów

Rated 0 out of 5
2023-02-15

Super instruktorzy, dają bardzo przydatne rady! Polecam z całego serduszka ❤

Anonymous

Aneta Knurów

Rated 0 out of 5
2023-02-15

Dziękuję OSK Vector za przygotowanie do egzaminu i miłą atmosferę na jazdach. Instruktorzy są bardzo wyrozumiali i pomocni.

POLECAM!

Anonymous

Paweł Przegędza

Rated 0 out of 5
2023-02-13

Jeśli szukasz szkoły jazdy, która zapewni Ci solidne i kompleksowe przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy, to polecam szkołę jazdy „Vector”. Osobiście korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia.

Nauczyciele są bardzo doświadczeni i profesjonalni, a ich podejście do nauki jazdy jest bardzo indywidualne. Dostosowują tempo nauki do potrzeb każdego ucznia, co pozwala na lepsze zrozumienie i opanowanie wszystkich aspektów jazdy. Samochody są dobrze utrzymane i nowoczesne, co zapewnia bezpieczeństwo podczas jazd.

Poza tym, szkoła oferuje różne pakiety jazd, takie jak jazdy dodatkowe i intensywne kursy, co pozwala na dostosowanie nauki do własnych potrzeb i możliwości. Atmosfera w szkole jest bardzo przyjazna i przytulna, co pozwala na lepsze zrelaksowanie się i skupienie na nauce. Podsumowując, szkoła jazdy „Vector” to świetne miejsce do nauki jazdy i zdobycia prawa jazdy. Gorąco polecam ją wszystkim, którzy szukają profesjonalnej i skutecznej szkoły jazdy.

Anonymous