OPINIE
Zachęcamy Państwa do wyrażenia opinii na temat naszego ośrodka. Każda uwaga pomoże nam w lepszym wywiązywaniu się z zadań instruktorów, z kolei wasze pochwały zmotywują nas do dalszej pracy na najwyższym poziomie.
Agata
Polecam, super instruktorzy!!
Kasia
Serdecznie polecam.
Super ekipa instruktorska. Zdane za pierwszym.
Marcin
Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi OSK Vector za świetne przygotowanie do egzaminu, który właśnie udało mi się zdać 😄
Szczególne podziękowania należą się moim instruktorom: Żanecie, Magdzie oraz Pawłowi.
Julka
Polecam bardzo mili i profesjonalni instruktorzy, zdane za 1🥳
Damian
Zachęcony dobrą opinia znajomych, sam również wybrałem szkółkę Vector, i była to świetna decyzja! 😁 Egzaminy udało się zdać za pierwszym razem. Szczególnie w tym miejscu chciałbym podziękować Panu Pawłowi a także Pani Magdzie za cierpliwość, wyrozumiałość i wkład w naukę, nie tylko pod egzamin ale praktycznych umiejętności podczas jazdy. Terminy nie były odległe ani problematyczne, a każde jazdy mijały w świetnej atmosferze. Jeśli ktoś obecnie stoi przed wyborem ośrodka szkoleniowego, gorąco polecam!!!😉