OPINIE

Zachęcamy Państwa do wyrażenia opinii na temat naszego ośrodka. Każda uwaga pomoże nam w lepszym wywiązywaniu się z zadań instruktorów, z kolei wasze pochwały zmotywują nas do dalszej pracy na najwyższym poziomie.

Agata

Rated 0 out of 5
2026-05-30

Polecam, super instruktorzy!!

Anonymous

Kasia

Rated 0 out of 5
2026-05-30

Serdecznie polecam.

Super ekipa instruktorska. Zdane za pierwszym.

Anonymous

Marcin

Rated 0 out of 5
2026-05-30

Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi OSK Vector za świetne przygotowanie do egzaminu, który właśnie udało mi się zdać 😄

Szczególne podziękowania należą się moim instruktorom: Żanecie, Magdzie oraz Pawłowi.

Anonymous

Julka

Rated 0 out of 5
2026-05-19

Polecam bardzo mili i profesjonalni instruktorzy, zdane za 1🥳

Anonymous

Damian

Rated 0 out of 5
2026-05-16

Zachęcony dobrą opinia znajomych, sam również wybrałem szkółkę Vector, i była to świetna decyzja! 😁 Egzaminy udało się zdać za pierwszym razem. Szczególnie w tym miejscu chciałbym podziękować Panu Pawłowi a także Pani Magdzie za cierpliwość, wyrozumiałość i wkład w naukę, nie tylko pod egzamin ale praktycznych umiejętności podczas jazdy. Terminy nie były odległe ani problematyczne, a każde jazdy mijały w świetnej atmosferze. Jeśli ktoś obecnie stoi przed wyborem ośrodka szkoleniowego, gorąco polecam!!!😉

Anonymous